Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Newsletter

Budeme Vás informovat o nových kolekcích, akčních nabídkách a soutěžích!

Výprodej

Sledujte nás na Facebooku a dozvídejte se novinky jako první!

Aktuality

GOA WAVE

Kolekce hodinek 2013 01 THE ONE - GOA WAVE

Tyto jedinečné designové hodinky mají logické čtení času podle počtu svítících diod a to jedním tlačítkem hodiny a druhým minuty.

Spinning Wheel

Nová kolekce hodinek 01 THE ONE!

Právě jsme naskladnili kolekci hodinek 01 THE ONE, která je vrcholem pro rok 2012. Nové modely z řad Slim Square, Spinning Wheel AN08 a Spinning Wheel AN09

Radek Štěpánek

Radek Štěpánek pro 01 THE ONE

Radek Štěpánek je současný profesionální český tenista. Aktuálně je na 16. místě mezinárodního žebříčku ATP.
Archiv aktualit
Hodinky GOA WAVE

Designové binární (led) hodinky 01 The One

Chcete mít hodinky, které zaujmou Vaše okolí a Vás hned tak neomrzí? Patříte mezi nadšence designových hodinek? Jste rádi výjimeční? Pokud jste odpověděli ano, pak jste na správném místě. Binární hodinky 01 The One Vás zaručeně dostanou. Vybere si opravdu každý. Můžete zvolit pánskou i dámskou variantu, a nebo si pořídit hodinky unisex.


Značka 01 The One si klade za cíl oslovit především nezávislé lidi, kteří mají svůj styl a chtějí být jedineční. Hodinky již nemusí být pouhým módním doplňkem, ale mohou vyjádřit Vaši individualitu. Díky tomu se hodinky The One staly jednou z významných značek v oblasti náramkových hodinek, o čemž svědčí i to, že v současnosti působí ve 28 zemích světa. Průkopníkem a zakladatelem společnosti je Anton Kraft, který s myšlenkou na vytvoření revoluce v této oblasti přišel sice již v roce 1998, ale mohl ji realizovat až později. Přes počáteční nesnáze se však podařilo vybudovat silnou značku, která dnes patří k nejlepším.

Proč právě binární (led) hodinky?

Jednoduše proto, že je to něco nového, neobyklého a inovativního. Binární hodinky jsou založeny na čtení času pomocí binárním kódu. Čtení času zde není klasické, ale funguje na principu svítících diod, proto se tyto hodinky označují také jako LED hodinky. Samozřejmě záleží na typu, který zvolíte a který se Vám líbí nejvíce. Jestli však stále patříte k fanouškům analogového čtení času, můžete si pořídit například model z řady Slider, který Vám umožní analogový i binární způsob čtení času. V našem sortimentum najdete i další hodinky z analogové řady s neobvyklým designem, který Vás zaujme na první pohled. Jakmile jednou budete mít The One hodinky, už nebudete chtít jiné.

Binární hodinky – symbol designu?

Přesto se každoročně snažíme oslovit naše zákazníky něčím novým. Již dnes si můžete vybrat ze široké nabídky různých typů designu, materiálů i barevných provedení. Pop-Art, retro nebo třeba futuristický styl, tím vším jsme se nechali inspirovat. Právě díky netradičnímu vzhledu a originalitě si naše luxusní binární hodinky získaly své obdivovatele i z řad známých osobností. Můžete je tedy vidět na ruce sportovce Radka Štěpánka, herce Lukáše Hejlíka a mnoha dalších. Tak neváhejte a pořiďte si jedny i Vy.